Navid Ganji

Resume

تحصیلات

2015 – 2017

مدیریت پروژه و ساخت

دانشگاه تهران و دانشگاه پارس

2013-2015

مهندسی معماری

دانشگاه سوره تهران

2017-2018

کارآفرینی

دانشگاه پنسیلوانیا – دانشکده کارآفرینی وارتون

Online Course

تجربیاتی که بیش از همه دوستشان دارم …

2016 – Current

طرح ” معماری خوب “

بنیانگزار و دبیر

طرح ” معماری خوب” از آن دسته از فعالیت های من است که به تعبیر برخی میتواند خود راه حل معضلات موجود در زمینه معماری کشور باشد که منتها با یک نگاه بلند مدت و از یک ساختار مدنی شروع به فعالیت کرده است ، بگزارید اینگونه بگویم که طرح ” معماری خوب ” تقریبا حاصل تجربیات متعدد من در حوزه های گوناگون معماری و شهری است و برون آمده از یک فرآیند طولانی پر از سراشیبی و ناپختگی که محصولش شروع یک فرآیند متناسب با شرایط موجود است که شاید بتواند راه حل هایی از طریق جامعه مدنی ارائه کند.
خلاصه اش اینکه طرح ” معماری خوب ” را از آن جهت بیش از همه میپسندم چون میوه فعالیت های مداوم من است که هنوز راه زیادی برای رفتن دارد اما با این تفاوت که تمام پیچ و خم آن یک در آموخته برای زندگی من و البته مسئولیت اجتماعی جامعه معماری میتواند داشته باشد.

تجربیات

2013 – Current

موسسه مطلعات راهبردی معماری ایران

مدیرعامل و بنیانگزار

موسسه مطالعات راهبردی معماری ایران یک موسسه پژوهشی وعملیاتی است در راستای ایجاد حساسیت و تعامل عمومی در زمینه معماری و شهر
از جمله فعالیت های این موسسه ایجاد طرح” معماری خوب ” به عنوان نخستین طرح فرهنگ سازی خصوصی در حوزه معماری در کشور است ، همچنین از فعالیت های دیگر ایت موسسه میتوان به انتشار مجله های معماری ایرانی ، برساو ، برگزاری رویداد های کارآفرینی و معماری از جمله استارت آپ ویکند معماری ، برگزاری رویداد هایی در حوزه معماری پایدار و فضا و جنسیت ( کنفرانس زن،معماری و شهر ) اشاره نمود .

Jul 2015 -Current

NPD STUDIO – new process design and build studio

معمار و بنیانگزار

استودیو معماری طرح و ساخت فرآید نو ، حاصل فعالیت های مستقل من در حوزه طراحی و ساخت است که از جمله فعالیت های این استودیو میتوانم به طراحی و ساخت ویلا های کاسمده ، طراحی ویلای حامدی در دماوند ، طراحی خانه خیابان شریعتی و … اشاره کنم.

May 2013- Dec 2016

مجله مهراز

عضو هیئت تحریریه

مجله مهراز نخستین مجله الکترونیک در حوزه معماری در ایران است که به شکل حرفه ای و با امتیاز الیار رهبر آزادی ایجاد و فعالیت خود را با تمرکز بر معماری معاصر ایران و ایجاد شناخت عمومی برای معماران معاصر برجسته ایرانی شروع کرد.

May 2016 – Current

شرکت مطالعات و معماری ایوان

طراح

شرکت مطالعات و معماری ایوان یک شرکتی معماری و مرمتی است که زیر نظر دکتر امیر مسعود انوشفر پروژه های متعددی را با تمرکز بر معماری ایرانی و معاصر سازی آن تاکنون انجام داده است ، فعالیت من در این شرکت تا به امروز در پروژه های زیباسازی محور فردوسی- ولیعصر ، مرمت و بازسازی خانه فولادوند و … بوذه است.

جوایز

march 2018

جایزه ایده برتر معماری و شهرسازی ایران

جایزه دادمان

برای طرح ” معماری خوب ”

دانش

معماری

مدیریت پروژه

پایداری

دانش فنی ( اجرایی )

مهارت های نرم افزاری

Ms Project

3D Studio MAX

Photoshop

Autocad

Indesign

Google Sketchup

Download CV